اشتباهات رایج خریداران مسکن مهر پردیس

خرید و فروش مسکن های مهر به دلیل اینکه سند تک برگ ندارند، با معاملات عادی ملک کمی فرق دارد و حتما باید نکاتی را رعایت کنید که معامله مطمئن و بدون دردسری داشته باشید.

این جمله به این معنی نیست که خرید و فروش مسکن مهر می تواند مشکل داشته باشد. بلکه در برخی موارد خرید و فروش مسکن مهر می تواند بسیار مطمئن تر از خرید و فروش ملک سند دار باشد. چرا که برای به نام زدن به یک مرجع دولتی (شرکت عمران) نیز باید مراجعه کرد و جلوی خیلی از مشکلات کلاهبرداری و معارض و … که در معامله ملک های سند دار می تواند رخ دهد، گرفته می شود.
در ادامه اشتباهات رایج خریداران مسکن مهر پردیس را توضیح می دهیم که با آگاهی از آنها، یک معامله سود ده و مطمئن داشته باشید.

البته اگر از طریق مجموعه اعتمادبنیان خرید و فروش خود را انجام دهید، می توانید مطمئن باشید که نکات مشابه زیر به دقت بررسی می شود تا معامله ای مطمئن و بدون مشکل داشته باشید.

۱- خرید مسکن مهر پردیس بدون سند پنج برگی

اگر شما قصد خرید مسکن مهر پردیس را دارید توجه داشته باشید، برای یک خرید مناسب در مسکن مهرهای پردیس حتما باید داشتن مدارک کامل را در نظر گرفت که در راس این مدارک سند پنج برگی می باشد. مجموعه اعتماد بنیان خرید مسکن مهر در پردیس را بدون داشتن سند پنج برگی به هیچ عنوان توصیه نمی کند.

1- خرید مسکن مهر پردیس بدون سند پنج برگی

۲- خرید مسکن مهر در پردیس بدون فیش واریزی

بعضی از واحدهای مسکن مهر پردیس سند پنج برگی دارند ولی فیش های واریزی آنها بنا بر اظهار مالکین مفقود شده اند. خرید اینگونه واحدهای مسکن مهر پردیس به دلایلی که گفتن آن در حوصله این مقاله نمی گنجد، خارج از شبهه نیست. در صورتی که قصد خرید واحدی را دارید که فیش های واریزی آن موجود نمی باشد، قبل از هرگونه اقدام حتما با مشاورین اعتماد بنیان مشورت کنید.

۳- نگرفتن صلحنامه از فروشنده

یکی دیگر از اشتباهاتی که در خرید مسکن مهر پردیس صورت می گیرد، نگرفتن صلحنامه یا اقرارنامه محضری از فروشنده می باشد.

بسیاری از خریداران مسکن مهر پردیس در هنگام خرید به گرفتن وکالت نامه محضری از فروشنده مسکن مهر بسنده می کنند. مخاطبین گرامی مجموعه اعتماد بنیان توجه فرمایید که وکالت نامه محضری فقط تا زمانی که مالک مسکن مهر (فروشنده) در قید حیات می باشد، معتبر است.

پس از آن وراث قانونی وی می توانند نسبت به ملک فروخته شده ادعا داشته باشند و شما را دچار مشکل کنند. بنابرین حتما هنگام عقد قرارداد مسکن مهرپردیس صلحنامه یا همان اقرار نامه محضری را از فروشنده بگیرید.
برای اطلاعات بیشتر توصیه می شود که مقاله چگونه یک خرید و فروش مسکن مهر امن داشته باشیم را بخوانید.

نگرفتن صلحنامه از فروشنده

۴- کمالگرایی و وسواس بیش از حد در انتخاب واحد مناسب برای خرید

شاید این مورد در نگاه اول برای شما مخاطب فرهیخته مجموعه اعتماد بنیان تعجب آور باشد که کمال گرایی در انتخاب واحد می تواند منجر به یک خرید نامناسب شود. اما واقعیت این است که یک خریدار هوشمند ضمن اینکه املاک مور نظر را همه جانبه تحت ارزیابی قرار می دهد، گاها از چند مورد از جنبه های منفی واحد مورد نظر چشم پوشی می کند.

چرا که به ندرت خانه ای وجود دارد که تمام نیازهای یک سلیقه را برآورده کند در صورتی که ملکی بیشتر از ۸۰ درصد اولویت ها و سلیقه شما را پوشش می دهد و به لحاظ قیمت هم فروشنده به قیمت می فروشد، در خرید تعلل نکنید.

۵- عدم مشاوره با یک کارشناس خبره و دلسوز

یکی دیگر از اشتباهات رایج برخی از خریداران مسکن مهر مشاوره نکردن با یک کارشناس دلسوز و کاربلد است.
شما خواننده محترم این مقاله در نظر داشته باشید در اکثر مواقع کمک گرفتن از یک کارشناس با تجربه نسبت به خرید بی واسطه به نفع شماست. چرا که یک کارشناس در حوزه مسکن مهر پردیس قدم به قدم از شناسایی نیاز شما تا خرید ملک مناسب و سند زدن و حتی کمک در مسائل اجرایی دکوراسیون داخلی شما را یاری می کند.

یک نکته خیلی مهم اینکه، اصلا نگران کمیسیون مشاور نباشید چون کمیسیونی که پرداخت می کنید نسبت به خدماتی که دریافت می کنید واقعا مبلغ قابل توجه ای نیست ضمن اینکه هستند مشاورین املاکی همانند مجموعه اعتماد بنیان که علی رغم ارائه خدمات با سطح کیفیت بالا حداقل کمیسیون را از شما دریافت می کنند.

لوگو اعتماد بنیان

جهت مشاوره با کارشناسان ما با شماره  ۰۲۱۷۶۲۸۲۹۹۴ تماس بگیرید.

جهت مشاوره می توانید فرم ارتباط با ما را پر نمایید.

۶- عدم توجه به آینده ملک مورد نظر

یکی دیگر از اشتباهاتی که در بین برخی از خریداران مسکن مهر پردیس دیده می شود، در نظر نگرفتن آینده ملک مورد نظر می باشد.  ما همیشه به مخاطبین خود می گوییمف ضمن اینکه شرایط فعلی ملک را در نظر می گیرید، بهتر است ملکی را برای خرید انتخاب کنید که آینده مناسبی داشته باشد و به اصطلاح عامیانه در آینده رشد مناسبی داشته باشد.
امیدوارم این مقاله توانسته باشد یاری گر شما خریدار محترم مسکن در شهر پردیس باشد.
ما و مخاطبین فرزانه وبسایت اعتماد بنیان، را از نظرات، دیدگاه ها و تجربیات ارزشمند خود بی بهره نگذارید.

سوالات متداول در مورد اشتباهات رایج خریداران مسکن مهر پردیس

مجموعه اعتماد بنیان خرید مسکن مهر در پردیس را بدون داشتن سند پنج برگی به هیچ عنوان توصیه نمی کند.

خرید اینگونه واحدهای مسکن مهر پردیس به دلایلی که گفتن آن در حوصله این مقاله نمی گنجد، خارج از شبهه نیست. در صورتی که قصد خرید واحدی را دارید که فیش های واریزی آن موجود نمی باشد، قبل از هرگونه اقدام حتما با مشاورین اعتماد بنیان مشورت کنید.

یکی دیگر از اشتباهات رایج برخی از خریداران مسکن مهر مشاوره نکردن با یک کارشناس دلسوز و کاربلد است. برای مشاوره با کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۷۶۲۸۲۹۹۴ تماس حاصل فرمایید.