Loading...
خرید ملک در پردیس۱۴۰۱/۶/۲۹ ۷:۴۳:۳۵

خرید و فروش آپارتمان ، ملک مسکونی و خانه در شهر جدید پردیس

اگر به دنبال خرید ملک، خانه و یا آپارتمان در پردیس هستید، در این اینجا اطلاعات لازم در مورد خرید ملک در پردیس، آپارتمان ها و خانه های فروشی در پردیس، دلایل خرید ملک در پردیس، آشنایی با فازهای مختلف شهر پردیس قرار دارند.

اگر در مورد خرید آپارتمان در پردیس سوالی دارین یا نیاز به مشاره دارید با شماره ۰۲۱۷۶۲۸۲۹۹۴ تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را در اینجا پر نمایید.

چرا در پردیس ملک بخریم؟

دلایل زیادی برای خرید ملک در شهر جدید پردیس وجود دارد که سبب می شود سرمایه گذاران با دید کوتاه مدت و بلندمدت، با خرید ملک و زمین در شهر پردیس به سود خوبی برسند. بعضی از این دلایل را در ادامه توضیح می دهیم:

فازهای پردیس

شهر پردیس از ۱۱ فاز تشکیل شده است که ۸ فاز آن مسکونی و فاز ۶ و فاز ۷ و فاز ۱۰ آن غیر مسکونی است.

نزدیکی به تهران

شهر جدید پردیس یکی از بهترین شهرهای جدید ایران و واقع در استان تهران است.
شهرستان پردیس از سه بخش اصلی شهر پردیس، شهرستان بومهن و جاجرود تشکیل شده است.
شهر پردیس در فاصله ۱۷ کیلومتری تهران واقع شده و در محور تهران – آبعلی است. فاصله نزدیک این شهر به تهران که تنها ۲۰ دقیقه با شرق تهران فاصله دارد، سبب رشد و رونق سریع این شهر شده است. درواقع این فاصله زمانی با توجه به وسعت پایتخت، برای ساکنین پردیس که محل کارشان در تهران است فاصله زیادی نیست و این خود مهاجرت ساکنین تهران به این شهر را افزایش داده و رشد شهر پردیس را تسریع نموده است.

دسترسی راحت به تهران :

یکی از دلایل رشد پرشتاب شهر جدید پردیس، نزدیکی آن و دسترسی راحت آن به پایتخت از طریق آزادراه تهران – پردیس است. این آزادراه به بزرگراه های اصلی و مهم در تهران وصل شده که تردد با وسیله شخصی یا تاکسی ها اینترنتی را بسیار راحت نموده است.
همچنین، برای اشخاصی که از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کنند، خطوط اتوبوس رانی و تاکسی از میدان امام شهر پردیس برای ایستگاه مترو فرهنگسرا، چهارراه تهرانپارس و ایستگاه مترو نوبنیاد مستقر شده، که سهولت تردد در مسیر تهران – پردیس را فراهم نموده است.

راه اندازی مترو :

در حال حاضر طرح ساخت مترو پردیس – تهران در دست اجراست و کلنگ ساخت آن در سال ۹۷ زده شده است.
خط مترو شهر جدید پردیس از جنوب فاز ۴ و مرز بومهن آغاز شده و ایستگاه میانی آن واقع در شمال تقاطع فاز ۸ شهر پردیس (دره بهشت) بوده، و ایستگاه پایانی این خط مترو واقع در شرق تهران می باشد.

آب و هوای عالی :

به دلیل ارتفاع زیاد شهر پردیس از سطح دریا، آب و هوای آن سرد و کوهستانی است. تابستان های خنک و زمستان های برفی و سرد از مشخصه های اصلی آب و هوای کوهستانی شهر پردیس است.
آب و هوای مطلوب و تمیز شهر پردیس، سکوت و آرامش آن و دسترسی راحت این شهر به پایتخت، شهر پردیس را به یکی از محبوب ترین شهرها برای پایتخت نشینان تبدیل کرده است.

چشم انداز رشد بالا :

فاصله نزدیک شهر جدید پردیس به تهران، سهولت رفت و آمد و آب و هوای خوب این شهر توجه ساکنین تهران و همچنین سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است.
تنوع سازه های ساختمانی شامل برج های لوکس، ساختمان های ویلایی، آپارتمان های تراسه و آپارتمان ها و مجتمع های ساختمانی با متراژهای متفاوت امکانی برای سرمایه گذاران خرد و کلان فراهم نموده است.
راه اندازی مترو در شهر پردیس در آینده ای نزدیک و همچنین بالا رفتن جمعیت در کلان شهر تهران، رشد سریع این شهر را به دنبال خواهد داشت.

لوگو اعتماد بنیان

جهت مشاوره با کارشناسان ما با شماره  ۰۲۱۷۶۲۸۲۹۹۴ تماس بگیرید.

جهت مشاوره می توانید فرم ارتباط با ما را پر نمایید.

خدمات ما

تیم تخصصی اعتمادبنیان آماده اراهئه خدمات زیر به شما عزیزان می باشد:

خرید و فروش

رهن و اجاره

سرمایه گذاری

طراحی و مدل سازی

بازسازی و نوسازی

هوشمندسازی

مشارکت در سرمایه گذاری ملک

زمین

مستغلات

ثبت ديدگاه

برگشت به بالا