فاز چهار ۴ شهر جدید پردیس

معرفی فاز ۴ پردیس:

فاز ۴ چهار شهر جدید پردیس، در شرق شهر پردیس و غرب شهر بومهن قرار دارد و حدودا در ۴ کیلومتری شرق میدان امام شهر پردیس و ۳۰ کیلومتری تهران واقع شده است و دورترین فاز پردیس، به تهران می باشد.

معرفی فاز 4 پردیس

فاز ۴پردیس یکی از بافت های جدید و نوساز پردیس می باشد، که روز به روز در حال پیشرفت است. این فاز اغلب دارای آپارتمان های ۴ و ۵ طبقه هست و بیشتر از ۹۵درصد آنها آسانسور و پارکینگ دارند. البته ساختمان های ۲ و ۳ طبقه نیز در این فاز موجود می باشد.

نمای ساختمان های این فاز، نسبت به فاز ۱ جدیدتر بوده و قدیمی ترین مجتمع این فاز نهایتا ۱۵سال سال ساخت است.

فاز چهار 4 شهر جدید پردیس
فاز چهار 4 شهر جدید پردیس

تعداد زیادی قطعه زمین در فاز ۴ وجود دارد که آنجا را به بورس خرید و فروش زمین مبدل کرده است (با کاربری ویلایی).

فاز چهار 4 شهر جدید پردیس

از نظر دسترسی فاز ۴منطقه مناسبی برای زندگی می باشد و برای انجام امور روزانه اصلا نیازی نیست از فاز ۴خارج شوید. امنیت بالای منطقه، مدرسه، فروشگاه، تره بار، درمانگاه و تمام امکاناتی که برای یک محله خوب نیاز هست، فاز ۴ وجود دارد.

اتوبوس و سواری های نوبنیاد و فرهنگسرا از فاز ۴ شروع به حرکت می کنند و بعد از عبور از فاز ۳، فاز ۱ و فاز ۲، به سمت تهران می روند.
معروفترین خیابان های فاز ۴، خیابان فردوس و بهشت هستند، که از برندهای فاز ۴محسوب می شوند و مجتمع بهشت یکی از بهترین مجتمع های فاز ۴ می باشد.

اما این سوال پیش می آید که چرا با وجود شرایط خوب فاز ۴ و محلیت بسیار عالی، متقاضی برای این فاز نسبتا کمتر از آن چیزی هست که باید باشد؟ چند نکته وجود دارد که به آنها میپردازیم:

۱- نزدیک بودن به بومهن
۲- مشکل سند که کم و بیش در حال رفع شدن است
۳- هم قیمت بودن با فاز ۳

ساختار کلی فاز ۴ پردیس:

فاز ۴پردیس را عموما ویلایی های دو و سه طبقه و آپارتمان های ۴و ۵ طبقه تشکیل می دهند.

در این فاز خبری از برج های با طبقات بالا نیست. از محله های اصلی فاز ۴ میتوان به میادین فردوس و امام رضا و فلسطین و همچنین خیابان فردوس و بهشت و بلوار بصیرت اشاره نمود.

ساختار کلی واحدهای فاز ۵:
ساختار کلی واحدهای فاز 5

در هر طبقه ۴ واحد شمال شرقی – شمال غربی – جنوب شرق و جنوب غربی به متراژ حدود ۸۰ تا ۹۰ متر وجود دارد. هر بلوک یک واحد تاسیسات در طبقه همکف دارد. تمامی واحدها ۲ خوابه هستند که یک تراس در کنار یکی از خواب ها قرار دارد. گرمایش واحدها پکیج و رادیاتور و سیستم سرمایش، کولر آبی است. واحدها دارای انباری داخل واحد، درب ضد سرقت و آیفون تصویری می باشند. واحدها پارکینگ مسقف ندارند و محل پارک خودرو در محوطه اختصاصی هر برج قرار دارد.
هر بلوک ۲ آسانسور و تانکر آب شرب، تانکر آتش نشانی و پمپ آب دارد. همچنین یک راه پله اصلی و یک راه پله اضطراری تعبیه شده است.

امکانات فاز ۴ شهر جدید پردیس:

در زیر به بررسی کامل امکانات فاز ۴ می پردازیم.

مراکز درمانی:

در فاز ۴ شهر جدید پردیس ۲ بیمارستان واقع شده است. بیمارستان انصار الغدیر که در مرز فاز ۴ و بومهن قرار دارد و بیمارستان شفا پردیس که در خیابان بهشت ۹ است.

امکانات فاز 4 شهر جدید پردیس
امکانات فاز 4 شهر جدید پردیس
امکانات فاز 4 شهر جدید پردیس

امکانات رفاهی:

فاز ۴پردیس از محله هایی هست که هر گونه نیاز اولیه ساکنین خود را از جمله میوه فروشی و نانوایی و مراکز خرید مایحتاج روزانه را در خود جای داده است. از مراکز رفاهی این فاز میتوان به هتل و رستوران لاله اشاره نمود.

امکانات رفاهی
امکانات رفاهی

مراکز آموزشی:

مراکز آموزشی فاز ۴ پردیس شامل : مدرسه، مراکز آموزشی خصوصی مانند کلاس های زبان انگلیسی، آرایشگری و مهارت های گوناگون می باشد.

از مراکز آموزشی و تحقیقاتی در این محله می توان به دانشگاه آزاد اسلامی پردیس و مدرسه علمیه الزهرا، مرکز پژوهشی علوم شناختی و همچنین مدارس غیر دولتی ناوک و سما اشاره نمود.

مراکز آموزشی فاز 4 پردیس
مراکز آموزشی فاز 4 پردیس
مراکز آموزشی فاز 4 پردیس

مجتمع های تجاری و فروشگاه ها:

یک مجتمع تجاری در میدان فردوس و یک مجتمع در خیابان بهشت و تعدادی فروشگاه های اتکا، کوروش و جامبو نیز در این فاز وجود دارد.

مراکز مذهبی:

از مراکز مذهبی فاز ۴ پردیس می توان مسجد جامع پردیس و مسجد الغدیر را نام برد.

مراکز مذهبی
مراکز مذهبی فاز 4 پردیس

نحوه دسترسی و حمل و نقل عمومی:

اتوبوس و سواری های نوبنیاد و فرهنگسرا از فاز ۴ شروع به حرکت می کنند و بعد از عبور از فاز ۳، فاز ۱ و فاز ۲، به سمت تهران می روند.

نحوه دسترسی به تهران:

جهت رفت و آمد به تهران می توان از طریق اتوبوس و تاکسی های داخل فاز به میدان امام پردیس رفت و از آنجا با تاکسی ها یا اتوبوس های خطی میدان نوبنیاد، متروی فرهنگسرا (فرهنگسرای اشراق) و چهارراه تهرانپارس به تهران مراجعت کرد. البته می توان با تاکسی به ابتدای بومهن (انتهای فاز ۴) در جاده قدیم تهران مراجعه کرده و از آنجا با تاکسی به تهران رفت.

سوالات متداول در مورد فاز ۴ پردیس

برای خرید ملک در فاز ۴ پردیس به صفحه قیمت آپارتمان و ملک در شهر پردیس مراجعه فرمایید و بودجه مورد نیاز در خرید ملک را بررسی کنید.

برای دستیابی به اطلاعات کامل در مورد خرید و فروش آپارتمان در فاز ۴ پردیس به خرید آپارتمان در فاز ۴ پردیس مراجعه فرمایید.

مراکز درمانی، امکانات رفاهی، مراکز آموزشی، مجتمع های تجاری و فروشگاه ها و مراکز مذهبی، از امکانات فاز ۴ شهر جدید پردیس می باشند.

اتوبوس و سواری های نوبنیاد و فرهنگسرا از فاز ۴ شروع به حرکت می کنند و بعد از عبور از فاز ۳، فاز ۱ و فاز ۲، به سمت تهران می روند.