Loading...
فازهای شهر جدید پردیس۱۳۹۹/۱۰/۲۷ ۷:۲۲:۱۱

فاز های شهر جدید پردیس

شهر پردیس از ۱۱ فاز تشکیل شده است که ۸ فاز آن مسکونی و فاز ۶ و فاز ۷ و فاز ۱۰ آن غیر مسکونی است.

فاز ۱

فاز ۱ شهر پردیس در مرکز این شهر واقع شده و بین فازهای ۲ و ۳ می باشد.
ساختمان های فاز ۱ شهر پردیس، ویلایی و آپارتمانی است. قیمت آپارتمان های این فاز به دلیل سند دار بودن و موقعیت مکانی آن در شهر پردیس به نسبت بالاتر بوده، که البته قدمت آپارتمان های این فاز نیز بالا می باشد چراکه فاز ۱ شهر پردیس جزء اولین فازهای این شهر است.

فاز 2

فاز ۲

فاز ۲ شهر پردیس، در قسمت غربی این شهر واقع شده و اولین فاز در ورودی شهر پردیس است.
ساختمان های فاز ۲ شهر پردیس نیز آپارتمانی و ویلایی است. تفاوت این فاز با فاز ۱ شهر پردیس در این است که ویلاها و آپارتمان ها نوسازتر بوده و همچنین دسترسی راحت به مراکز خرید سبب شده که فاز ۲ شهر پردیس، جزء محبوب ترین فازهای این شهر باشد و البته قیمت آپارتمان ها و ویلاهای آن نیز بالاتر بوده و جزء گران ترین فازهای این شهر محسوب می شود.

فاز 2

فاز ۳

فاز ۳ شهر پردیس، از مرکز تا شرق این شهر را دربرگرفته و بین فاز ۱ و فاز ۴ می باشد.
ساختمان های فاز ۳ شهر پردیس، تلفیقی از آپارتمان های شخصی ساز، مسکن مهر و مجتمع های ساخته شده توسط ارگان های دولتی است. دسترسی راحت فاز ۳ شهر پردیس، به وسایل حمل و نقل عمومی و مراکز خرید سبب توسعه شهری و افزایش جمعیت در آن شده است. قیمت آپارتمان های این فاز نسبت به فاز ۱ و ۲ مناسب تر بوده و از این رو فرصت مناسبی برای اشخاصی است که نمایل به دسترسی راحت به امکانات شهری داشته ولی بودجه شان نیز محدود است.

فاز 3

ملک های فروشی در فاز ۳ پردیس

فاز ۴

فاز ۴ شهر پردیس، بعد از فاز ۳ و در شرقی ترین قسمت این شهر واقع شده است. شمال این فاز به فاز ۱۰ شهر پردیس و شرق آن به شهر بومهن متصل شده است.
فاز ۴ شهر پردیس، جزء فازهای نوساز و جدید این شهر بوده و بنابراین خیابان های عریض و مبتنی بر اصول شهرسازی از مشخصه های اصلی این فاز است.
ساختمان های این فاز، هم آپارتمانی و هم ویلایی است، اگرچه امکانات رفاهی این فاز نسبت به فاز ۱ و ۲ کمتر است، ولی نوساز بودن آپارتمان های فاز ۴ شهر پردیس سبب شده که قیمت آنها با فاز ۱ و ۲ برابری نماید. هر چند، قیمت خانه های ویلایی و زمین های فاز ۴ پایین تر از فاز ۲ است.

فاز 4

فاز ۵

فاز ۵ شهر پردیس، همچون فازهای ۸، ۹ و ۱۱ نوساز و جدید بوده و در غرب شهر پردیس و خارج از بافت اصلی این شهر قرار دارد. موقعیت مکانی این فاز بین فاز ۲ و فاز ۹ است.
تمام ساختمان های فاز ۵ شهر پردیس، آپارتمان های مسکن مهر بوده که کمتر از نیمی از این ساختمان ها ساکن دارند و بخشی از این ساختمان ها هنوز تحویل داده نشده و در دست ساخت پیمانکاران یا در شرف تحویل هستند.

فاز 5

فاز ۶، ۷ و ۱۰

این فازها شامل زمین های ذخیره شهری و زمین هایی با کاربری غیر مسکونی می باشند. پارک علم و فناوری پردیس در فاز ۶ قرار دارد.

فاز ۸

این فاز نیز در جنوب شهر پردیس واقع شده و به دره بهشت معروف است.
تمام ساختمان های فاز ۸ شهر پردیس نیز برج های مسکن مهر بوده با این تفاوت که بیش از نیمی از این آپارتمان ها سکونت داشته و نسبت به فاز ۵ و ۹ جمعیت بیشتری ساکن شده اند، که در نتیجه امکانات رفاهی بیشتری در این فاز محیا شده است.
ساختمان های فاز ۸ پردیس، ۳ طبقه، ۴ طبقه و ۵ طبقه است که نسبت به فازهای ۵، ۹ و ۱۱ تراکم جمعیتی کمتری دارد، و آپارتمان های این فاز تنها مسکن مهرهایی هستند که پارکینگ مسقف دارند.
امکانات این فاز نسبت به بافت اصلی شهر پردیس کمتر بوده و این خود سبب شده که این فاز پتانسیل بسیار بالایی برای سرمایه گذاری بلندمدت داشته باشد.

فاز 8

ملک های فروشی در فاز ۸ پردیس

فاز ۹

فاز ۹ شهر پردیس، در شمال این شهر واقع شده و از شرق به فاز ۵ و از شمال به فاز ۱۱ متصل است.
تمام ساختمان این فاز نیز برج های مسکن مهر بوده و کمتر از نیمی از آنها ساکن دارد و بیشتر آنها هنوز تحویل نشده و یا در شرف تحویل است.
اگرچه فاز ۹ و فاز ۵ ساکنین کمتری داشته و در نتیجه امکانات رفاهی بسیار اندکی دارند، اما پتانسیل رشد بالاتری نسبت به بافت اصلی شهر پردیس دارند. چراکه با افزایش جمعیت و رونق مجتمع های تجاری و امکانات رفاهی در این فازها، انتظار می رود که رشد قیمتی آنها نیز سریعتر باشد.

فاز 9

فاز ۱۱

فاز ۱۱ شهر پردیس، در شمالی ترین نقطه این شهر واقع شده و مرتفع ترین فاز این شهر به حساب می آید.
تمام برج های فاز ۱۱ نیز مسکن مهر بوده و ساخت شرکت ترکیه ای کوزو است.
تعداد ساکنین فاز ۱۱ شهر پردیس، نسبت به فازهای ۵، ۹ و ۱۱ بیشتر بوده و در نتیجه از امکانات رفاهی بیشتری نیز برخوردار است.

ملک های فروشی در فاز ۱۱ پردیس

لوگو اعتماد بنیان

جهت مشاوره با کارشناسان ما با شماره  ۰۲۱۷۶۲۸۲۹۹۴ تماس بگیرید.

جهت مشاوره می توانید فرم ارتباط با ما را پر نمایید.

خدمات ما

تیم تخصصی اعتمادبنیان آماده اراهئه خدمات زیر به شما عزیزان می باشد:

خرید و فروش

رهن و اجاره

سرمایه گذاری

طراحی و مدل سازی

بازسازی و نوسازی

هوشمندسازی

مشارکت در سرمایه گذاری ملک

زمین

مستغلات

ثبت ديدگاه

برگشت به بالا