فاز ۳ شهر جدید پردیس

در این مقاله قصد داریم که به معرفی و تاریخچه فاز ۳ شهر جدید پردیس، نقشه فاز ۳، مسکن مهر های فاز ۳، خیابان معلم فاز ۳، مجتمع های تجاری و خدمات رفاهی فاز ۳ پردیس، بوستان ها و پارک های فاز ۳ پردیس، قیمت آپارتمان در فاز ۳ پردیس، اجاره آپارتمان در فاز ۳ پردیس و نحوه دسترسی و حمل و نقل عمومی فاز ۳ پردیس بپردازیم.

معرفی و تاریخچه فاز ۳

محدوده فاز ۳ شهر جدید پردیس، از مرکز شهر پردیس تا شرق آن امتداد یافته و بین فازهای ۱ و ۴ قرار دارد.

ساختمان های فاز ۳ پردیس، شامل آپارتمان های مسکن مهر، ساختمان های شخصی ساز و مجتمع های ساخته شده توسط سازمان ها و ارگان های دولتی است، که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

بیشتر تنوع نوع ساختمان را در فاز ۳ داریم. خانه های ویلایی، آپارتمان های تا ۴ طبقه شخصی ساز، مجتمع های مسکونی شخصی ساز، مجتمع های مسکن مهر از ۳ تا ۹ طبقه در این فاز ساخته شده اند.

نقشه فاز ۳ پردیس

طبق نقشه، فاز ۳ پردیس شهر جدید در شرق فاز ۱ و غرب فاز ۴ قرار دارد.

نقشه فاز 3 پردیس

موقعیت فاز ۳ پردیس

لوکیشن فاز ۳ شهر جدید پردیس را اینجا ببینید.

مسکن مهرهای فاز ۳

فاز ۳ پردیس، شامل ۸۸۵۵ واحد مسکن مهر می باشد که بخشی از آنها توسط شرکت عمران پردیس و بخشی توسط شرکت های تعاونی سازمان های دولتی ساخته شده است. بخش عمده مسکن مهر فاز ۳ در محله پردیسان واقع در جنوب این فاز و شمال آزادراه تهران-پردیس قرار گرفته است.

مسکن مهرهای فاز 3

فاز ۳ پردیس هسا

مجتمع های هسا، در بخش غربی این فاز واقع شده و شامل تعداد زیادی مجتمع مسکونی ۵ طبقه(همکف و ۴ طبقه روی آن)  ۲۰ واحدی است. تقریبا نقشه واحدها یکسان است و در دو تیپ آشپزخانه بزرگ (۸۷ متری) و آشپزخانه کوچک(۷۸ متری) می باشند. در هر طبقه ۴ واحد وجود دارد که معمولا دو عدد ۸۷ متری و دو عدد ۷۸ متری است. ساختمان های مجتمع هسا، انباری و پارکینگ مسقف ندارند و محل پارک خودروها در محوطه ساختمان است. هر واحد دو اتاق خواب، سرویس ایرانی، حمام و سرویس فرنگی و یک تراس دارد. سیستم گرمایش هر واحد پکیج و سیستم سرمایش کولر آبی(داخل تراس) است. هر ساختمان یک آسانسور و یک پمپ آب دارد.

فاز 3 پردیس هسا
نقشه فاز 3 پردیس هسا

فاز ۳ پردیس پردیسان

محله پردیسان یکی از معروف ترین مسکن مهرهای ایران در اخبار می باشد که دلیل آن ظاهر متفاوت آن یعنی وجود ساختمان های ۹ طبقه با رنگ های مختلف بوده است. این محله شامل ساختمان های ۵ تا ۹ طبقه می باشد که ساختمان های هر مجتمع شامل چند بلوک با رنگ یکسان متمایز شده اند. واحدهای این محله از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۸ تحویل متقاضیان مسکن مهر شده است. در هر طبقه بین ۴ تا ۶ واحد یک خوابه و دو خوابه وجود دارد که واحدهای یک خوابه بین ۵۸ تا ۶۶ متر و واحدهای دو خوابه بین ۷۸ تا ۹۰ متر می باشند. سیستم گرمایش هر واحد پکیج و سیستم سرمایش کولر گازی است. انباری واحدها در طبقه همکف قرار دارد و محل پارک خودرو، محوطه هر بلوک می باشد و واحدها، پارکینگ مسقف ندارند. هر ساختمان دو آسانسور، دو پمپ آب و سیستم اعلام حریق دارد.

فاز 3 پردیس پردیسان

مجتمع های محله پردیسان که سپهر، چناران، گلستان، بهارستان، کاج، سرو، افرا، بهمن، زیتون، نارون و بوستان می باشند.

خیابان معلم فاز ۳ پردیس

خیابان معلم شهر پردیس، یکی از مهمترین خیابان های این شهر می باشد که در فاز ۳ پردیس واقع شده است.

وجود رستوران های سنتی و فست فود، کافی شاپ، مجتمع های تجاری و مراکز خرید در این خیابان، آن را به محلی برای تفریح خانواده ها و پاتوق جوانان تبدیل کرده است.

مجتمع های مسکونی گلایل، ثامن، یاسمن و مسجد حضرت امیرالمومنین در این خیابان واقع شده است.

مجتمع های تجاری و خدمات رفاهی فاز ۳ پردیس

دسترسی راحت به مجتمع های تجاری، خدمات رفاهی و همچنین وسایل حمل و نقل عمومی سبب شده که فاز ۳ پردیس به یکی از فازهای محبوب شهر پردیس تبدیل شود.

به غیر از مجتمع های تجاری امید و سپید که در خیابان معلم فاز ۳ پردیس واقع شده اند، مجتمع تجاری یاقوت واقع در محله پردیسان، مجتمع تجاری کوهستان واقع در بلوار جانبازان شمالی، مجتمع تجاری ثامن در خیابان امیر عباسی، فروشگاه بزرگ رفاه واقع در خیابان سفیر امید و چندین فروشگاه افق کوروش و هایپر مارکت نیز که در محله پردیسان و سایر خیابان های فاز ۳ پردیس واقع شده اند از خدمات رفاهی این فاز به شمار می روند.

بوستان ها و پارک های فاز ۳ پردیس

پارک ولایت در جنوب این فاز قرار دارد که علاوه بر وسایل بازی کودکان و وسایل ورزشی، دارای یک زمین فوتبال چمن مصنوعی، یک زمین بسکتبال و یک باشگاه ورزشی و زورخانه می باشد.

پارک ولایت فاز 3 پردیس
زمین بسکتبال فاز 3 پردیس
زمین فوتبال فاز 3 پردیس

قیمت آپارتمان در فاز ۳ پردیس

با توجه به تنوع بسیار بالای انواع واحد مسکونی در این فاز، قیمت آپارتمان فاز ۳ بسیار متفاوت می باشد و بستگی به متراژ واحد، نوع ساختمان (ویلایی، آپارتمان، مسکن مهر) و محله آن دارد.

جهت آشنایی کامل با قیمت خرید و فروش آپارتمان در فاز ۳ پردیس حتما با مشاوران اعتماد بنیان، مشورت تخصصی و کامل بگیرید.

همچنین می توانید، با مراجعه به لینک زیر با ویژگی های آپارتمان های فاز ۳ پردیس، قیمت و سایر مشخصات آن ها بیشتر آشنا شوید.

اجاره آپارتمان در فاز ۳ پردیس

فاز ۳ پردیس یکی از بهترین فازهای برای اجاره می باشد. چون تنوع بسیار بالایی از انواع واحدها وجود دارد و متراژهای کوچک (از ۵۴ متر) تا متراژهای بالای ۱۰۰ متر در این فاز موجود می باشد.

توصیه ما این است که با مشاوران اعتماد بنیان در تماس باشید تا بهترین گزینه های اجاره واحد در فاز ۳ پردیس را در اختیار شما بگذارند.

نحوه دسترسی و حمل و نقل عمومی

دسترسی محلی این فاز بسیار خوب است و با چندین بلوار از شمال، مرکز و جنوب به فاز ۱ مسیر دارد.

اتوبوس های پردیس از فاز ۴ پردیس (شرق پردیس) به بلوار جانبازان در جنوب شرقی فاز ۳ وارد شده، در شرق و شمال محله پردیسان ایستگاه داشته و از بلوار سفیر امید در مرکز فاز ۳، ابتدای خیابان معلم و ضلع جنوبی مجموعه های هسا به میدان عدالت در فاز ۱ و میدان امام در فاز ۲ و سپس میدان نوبنیاد تهران و ایستگاه فرهنگسرای مترو تهران و بالعکس تردد دارند.

نقشه گوگل مپ فاز 3 پردیس

نحوه دسترسی به تهران

جهت رفت و آمد به تهران می توان از طریق اتوبوس، تاکسی ها و مسافربرهای شخصی داخل فاز به میدان امام پردیس رفت و از آنجا با تاکسی ها یا اتوبوس های خطی میدان نوبنیاد، متروی فرهنگسرا (فرهنگسرای اشراق) و چهارراه تهرانپارس به تهران مراجعت کرد.

سوالات متداول در مورد فاز ۳ پردیس

برای خرید ملک در فاز ۳ پردیس به خرید و فروش آپارتمان ، خانه و ملک مسکونی در فاز ۳ پردیس مراجعه فرمایید و بودجه مورد نیاز در خرید ملک را بررسی کنید.

برای بررسی نقشه فاز ۲ پردیس به سایت املاک اعتماد بنیان مراجعه فرمایید.

فاز ۳ پردیس پردیسان ( محله پردیسان یکی از معروف ترین مسکن مهرهای ایران در اخبار می باشد )، خیابان معلم فاز ۳ پردیس ( خیابان معلم شهر پردیس، یکی از مهمترین خیابان های این شهر می باشد که در فاز ۳ پردیس واقع شده است )، فاز ۳ پردیس هسا ( مجتمع های هسا، در بخش غربی این فاز واقع شده است ).

دسترسی محلی این فاز بسیار خوب است و با چندین بلوار از شمال، مرکز و جنوب به فاز ۱ مسیر دارد.

جهت رفت و آمد به تهران می توان از طریق اتوبوس، تاکسی ها و مسافربرهای شخصی داخل فاز به میدان امام پردیس رفت و از آنجا با تاکسی ها یا اتوبوس های خطی میدان نوبنیاد، متروی فرهنگسرا (فرهنگسرای اشراق) و چهارراه تهرانپارس به تهران مراجعت کرد.