فاز ۲ پردیس

در این مقاله قصد داریم که به معرفی و تاریخچه فاز ۲ پردیس، ساختار کلی واحدها، محله های فاز ۲ شهر جدید پردیس، امکانات آموزشی و تجاری و نحوه دسترسی و حمل و نقل عمومی بپردازیم.

معرفی و تاریخچه فاز ۲

فاز ۲ پردیس را می توان به عنوان مرکز پردیس به حساب آورد. از نظر موقعیت جغرافیایی این فاز تقریبا مرکز شهر پردیس می باشد. همچنین میدان امام که مهمترین میدان پردیس می باشد در مرکز این فاز قرار دارد. می توان فاز ۲ پردیس را منطقه لوکس شهر پردیس عنوان کرد و گران ترین املاک مسکونی شهر پردیس در این فاز می باشند. این فاز در کنار فاز یک پردیس، قدیمی ترین فازهای این شهر می باشند.

فاز 2 شهر جدید پردیس

نقشه فاز ۲ پردیس

طبق نقشه فاز ۲ شهر جدید پردیس در شرق فاز ۵ و غرب فاز ۱ قرار دارد.

نقشه فاز 2 شهر جدید پردیس

موقعیت فاز ۲ پردیس

از اینجا می توانید لوکیشن فاز دو شهر جدید پردیس را در نقشه گوگل (google map) ببینید.

ساختار کلی واحدهای فاز ۲

فاز ۲ پردیس که بیشتر ساختمان های آن شخصی ساز و یا تعاونی می باشد، دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و از مجتمع های بالای ۱۰ طبقه تا ویلایی های دوبلکس و تریپلکس تک واحدی در آن یافت می شود. اکثر ساختمان ها و ویلاهای لوکس پردیس، در این فاز ساخته شده اند.

آپارتمان فاز 2 شهر جدید پردیس

انواع سند فاز ۲ پردیس

آپارتمان های سنددار فاز ۲ شهر جدید پردیس دارای دو نوع سند هستند. بعضی آپارتمان ها سند تک برگ رسمی و بعضی آپارتمان ها سند تعاونی دارند که هر کدام از آنها از مرجع مربوطه قابل استعلام می باشد. اگر قصد گرفتن وام بر روی سند ملک دارید، باید حتما دقت کنید که ملکی که می خرید سند رسمی و بدون مشکل داشته باشد. البته بعضی تعاونی ها، روی سند آپارتمان های ساخت خودشان وام هم می دهند. جهت اطلاع از شرایط سند ملک مدنظرتان در فاز ۲ و شرایط تعاونی آن ها می توانید از مشاوران اعتماد بنیان مشاوره بگیرید.

محله های فاز ۲ پردیس

فاز دو پردیس دارای ۴ محله می باشد. اگر این فاز را از طریق تقاطع بلوار خلیج فارس با بلوار ملاصدرا و صیاد شیرازی به چهار قسمت شمال شرقی، شمال غربی، جنوب شرقی و جنوب غربی تقسیم کنیم، هر قسمت یکی از محله های این فاز می باشد.

پردیس فاز ۲ محله ۱

محله ۱ فاز ۲ پردیس، در جنوب شرقی این فاز قرار دارد.

پردیس فاز ۲ محله ۲

محله ۲ فاز ۲ پردیس، در جنوب غربی این فاز قرار دارد. قیمت ملک در فاز ۲ محله ۲ پردیس نسبت به محله های دیگر بالاتر است.

پردیس فاز ۲ محله ۳

محله ۳ فاز ۲ پردیس، در شمال شرقی این فاز قرار دارد.

پردیس فاز ۲ محله ۴

محله ۴ فاز ۲ پردیس، در شمال غربی این فاز قرار دارد. قیمت آپارتمان محله ۲ فاز ۲ پردیس نسبت به محله ۱ و محله ۲ گران تر است.

نقشه محله های فاز 2 شهر جدید پردیس

امکانات فاز ۲ شهر جدید پردیس

مراکز آموزشی فاز ۲ پردیس

مجتمع های درمانی فاز ۲ پردیس

مجتمع های تجاری و فروشگاه های فاز ۲ پردیس

مسجد جامع پردیس

مسجد جامع شهر پردیس در ضلع شمال شرقی میدان امام در مرکز فاز ۲ قرار دارد.

مسجد جامع فاز 2 شهر جدید پردیس

پمپ بنزین در پردیس

پمپ بنزین های پردیس در فاز ۲ این شهر قرار دارند. یک پمپ بنزین در شمال میدان امام در مرکز فاز ۲ و یک پمپ بنزین در غرب فاز ۲ واقع شده است.

پمپ بنزین فاز 2 شهر جدید پردیس

نحوه دسترسی و حمل و نقل عمومی

میدان امام در مرکز این فاز، ایستگاه اصلی اتوبوس ها و تاکسی های شهر پردیس به تهران و فازهای دیگر است. اتوبوس ها و تاکسی های پردیس از میدان امام در فاز ۲ به فاز ۱، فاز ۳ و فاز ۴ تردد دارند. تاکسی های پردیس از این میدان به فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ ایستگاه دارند.

اتوبوس های پردیس-تهران از این میدان به میدان نوبنیاد تهران و ایستگاه مترو فرهنگسرای تهران و بالعکس تردد دارند.

میدان امام فاز 2 شهر جدید پردیس

نحوه دسترسی به تهران

جهت رفت و آمد به تهران می توان از طریق تاکسی ها و مسافربرهای شخصی داخل فاز به میدان امام در مرکز فاز ۲ پردیس رفت و از آنجا با تاکسی ها یا اتوبوس های خطی میدان نوبنیاد، متروی فرهنگسرا (فرهنگسرای اشراق) و چهارراه تهرانپارس به تهران مراجعت کرد.

سوالات متداول در مورد فاز ۲ پردیس

برای بررسی نقشه فاز ۲ پردیس به سایت املاک اعتماد بنیان مراجعه فرمایید.

برای خرید ملک در فاز ۲ پردیس به خرید و فروش آپارتمان ، خانه و ملک مسکونی در فاز ۲ پردیس مراجعه فرمایید و بودجه مورد نیاز در خرید ملک را بررسی کنید.

فاز ۲ پردیس که بیشتر ساختمان های آن شخصی ساز و یا تعاونی می باشد، دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و از مجتمع های بالای ۱۰ طبقه تا ویلایی های دوبلکس و تریپلکس تک واحدی در آن یافت می شود. اکثر ساختمان ها و ویلاهای لوکس پردیس، در این فاز ساخته شده اند.

مراکز آموزشی، مجتمع های درمانی، مجتمع های تجاری و فروشگاه ها و مسجد جامع پردیس از امکانات بارز فاز ۲ محسوب می شوند. برای بررسی های بیشتر در مورد فازها به مقاله بهترین فاز پردیس مراجعه فرمایید.