قرارداد انحصاری فروش ملک

قرارداد انحصاری فروش، باعث می شود ملک شما به بهترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن به روش های نوین مارکتینگ به فروش می رسد.

با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر، فروش ملک دغدغه ای جدی برای صاحبان ملک که قصد فروش ملک خود را دارند، تبدیل شده است.

قرارداد انحصاری فروش

اگر قصد دارید در کوتاه ترین زمان ممکن و به بهترین شرایط موجود، ملک خود را به فروش برسانید، با مشاورین املاک اعتمادبنیان، مشکل خو را در میان بگزارید و همراه ما باشید تا در این مقاله راه حل رفع دغدغه فروش ملک مورد نظر را، با شما در میان بگذاریم.

قرارداد انحصاری فروش ملک یا زمین چیست؟

به صورت خلاصه قرارداد انحصاری فروش به این معنی است که فقط مجموعه ما اجازه فروش ملک یا زمین شما را دارد و در نتیجه ملک شما به بهترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن به روش های نوین مارکتینگ به فروش می رسد.
افراد حرفه ای، املاک خود را جهت فروش به صورت انحصاری در اختیار یک کارگزار یا مشاور املاک متخصص و کاربلد قرار می دهند زیرا اگر ملک خود را جهت فروش به چند کارگزار یا مشاور املاک بسپارید، به دلیل تناقضات در ارائه هر مشاور و چند باره دیده شدن فایل و چند حرف شدن (و بسیاری موارد دیگر)، قیمت و پرستیژ ملک ضعیف می شود.

لوگو اعتماد بنیان

جهت مشاوره با کارشناسان ما با شماره  ۰۲۱۷۶۲۸۲۹۹۴ تماس بگیرید.

جهت مشاوره می توانید فرم ارتباط با ما را پر نمایید.

مراحل قرارداد انحصاری

۱- شما فروش ملک خود را به ما اعلام می کنید.
۲- از ملک شما بازدید شده و قیمت توافقی تعیین می شود.
۳- قرارداد انحصاری فروش با درصد و زمان مشخص با شما منعقد می شود تا با خیال راحت منتظر فروش ملک خود با قیمت خوب و در اسرع وقت باشید.
۴- شروع بازاریابی و تبلیغات برای فروش ملک شما توسط اعتمادبنیان.
۵- ارائه بازدید به خریداران دارای شرایط.
۶- فروش ملک شما توسط ما.

سوالی که اینجا پیش می آید این است که آیا با انحصاری کردن فروش ملک، احتمال این وجود دارد که تعدادی از مشتریان احتمالی یا زمان را از دست بدهم؟

جواب این سوال این است که با روش هایی که این مجموعه در کمپین های خود استفاده می کند و بهره گیری از تمامی رسانه ها، تمامی مشتریان احتمالی که اقدام به جستجو املاک مشابه در منطقه کنند، حتما ملک شما را می بینند و در صورت پسند، اقدام به خرید می کنند.

تمایز اعتمادبنیان

علت تمایز اعتماد بنیان چیست؟

با توجه به در هم آمیختگی اینترنت و شبکه های اجتماعی با زندگی تک تک افراد جامعه، امروزه روش های سنتی فروش ملک دیگر بازدهی مناسبی ندارد. مالکان و سازندگانی که تنها با تکیه بر روش های قدیمی تلاش بر فروش املاک خود می کنند، به دلیل طولانی شدن مدت فروش، سودهای خود را تبدیل به ضرر کرده و از فرصت های جدید سرمایه گذاری جا می مانند.
در مقابل مالکان و سازندگان پیشرو و حرفه ای، با تکیه بر روانشناسی مشتریان امروزی و بازاریابی متکی بر شبکه های (واقعی و مجازی) اجتماعی، اقدام به راه اندازی کمپین های فروش می کنند و در سریع ترین زمان ممکن به مخاطبان و سپس مشتریان مطلوب خود دست می یابند.
در این راستا مجموعه اعتمادبنیان با بهره گیری از علم روز روانشناسی فروش و فناوری اطلاعات و ارتباطات، با راه اندازی کمپین های فروش و ارائه خدمات خاص بازدید، ملک شما را به قیمت مطلوب شما در زمان سریع به فروش می رساند.