سرمایه گذاری در بخش مسکن

افراد زیادی هستند که ار نظر آنها سرمایه گذاری در بخش مسکن، امن ترین روش برای حفظ سرمایه می باشد.

این افراد مبالغ مازاد بر سرمایه خود را در بخش مسکن سرمایه گذاری می کنند تا از کاهش ارزش سرمایه خود به دلیل تورم در امان باشند و همچنین به سود خوبی بیشتر از نرخ تورم و سود بانکی دست پیدا کنند.

در این مقاله، گروه اعتماد بنیان، نظر شما را به موضوع سرمایه گذاری در بخش مسکن و موارد قابل توجه در آن، جلب خواهد کرد.

سرمایه گذاری در بخش مسکن

طبق آمارهای رسمی بیش از ۸۰ درصد دارایی مردم ایران املاک و مستغلات است که علت آن نیز امن بودن این نوع دارایی است. چون به دلیل نوسانات بازار، قیمت ملک و زمین تغییر و نوسان زیادی ندارد و مثل دارایی های مانند طلا و دلار، سرقت نمی شود.

شما می توانید با مشاوره تخصصی از بخش سرمایه گذاری مجموعه اعتمادبنیان و اعلام آمادگی جهت خرید و فروش ملک و زمین با دید سرمایه گذاری سودده و امن، در تیم سرمایه گذاران ما قرار بگیرید.

برای خرید ملک در شهر جدید پردیس، به لینک زیر مراجعه فرمایید.

لوگو اعتماد بنیان

جهت مشاوره با کارشناسان ما با شماره  ۰۲۱۷۶۲۸۲۹۹۴ تماس بگیرید.

جهت مشاوره می توانید فرم ارتباط با ما را پر نمایید.

مراحل کار به این صورت است که موارد زیر قیمت که قابلیت رشد قیمت بالایی دارند، توسط تیم های متخصص ما شناسایی می شوند و برای شما آن ملک یا زمین به نام شما، خریداری می شود. سپس در زمان مناسب آن ملک با سود خوب توسط تیم فروش ما، فروخته می شود و سرمایه شما به همراه سودش برای شما نقد می شود و این چرخه سودده دوباره تکرار می شود.

دقت شود که در تمامی این مراحل، سرمایه شما در اختیار خود شما و کاملا امن می باشد و این مجموعه فقط به عنوان کارگزار و عامل اقدام می کند و سود خود را طبق توافقات دریافت می کند.

البته ممکن است که سرمایه ای که شما می آورید به اندازه مبلغ یک ملک یا زمین نباشد یا بخواهید موردی را شراکتی با چند سرمایه گذار خرید کنید، در این حالت مجموعه اعتمادبنیان با جمع کردن سرمایه چند سرمایه گذار، ملک یا زمین را خریداری می کند و سود را به میزان سهم هر سرمایه گذار محاسبه و پرداخت می کند.

موارد سرمایه گذاری اعتمادبنیان در بخش املاک و مستغلات بر اساس شرایط بازار مسکن و بازارهای موازی متعدد بوده و می تواند خرید آپارتمان یا زمین زیر قیمت، خرید آپارتمان و بازسازی آن، اقدام به ساخت و موارد دیگر باشد.